Bine ai venit în Clubul Joie! O comunitate deschisa spre a da si a primi

Bine ai venit în Clubul Joie! O comunitate deschisa spre a da si a primi

In inima fiecarei familii, se afla bucuria de a imparti momente frumoase si amintiri de nepretuit. Aici, la Joie, intelegem importanta acestor clipe si ne dorim sa fim alaturi de voi in fiecare etapa a calatoriei voastre ca parinti. De aceea, suntem incantati sa va anuntam lansarea Clubului Joieo platforma creata special pentru a da inapoi comunitatii noastre si pentru a va oferi beneficii exclusive care sa va imbunatateasca experienta cu produsele noastre.

Clubul Joie s-a nascut din dorinta noastra de a va aduce mai aproape si de a va rasplati pentru fidelitatea voastra. Sunteti inima brandului nostru, iar Clubul Joie este expresia recunostintei noastre fata de toate familiile care au ales sa faca parte din lumea noastra.

Avantaje de a fi membru in Clubul Joie

  • CashBack 10%: Oferim inapoi 10% din valoarea produsului achizitionat, in perioada eligibila, sub forma de rambursare.
  • Cadouri personalizate: Accesul la oferte speciale și promoții exclusive pentru membrii Clubului Joie. Aceste oferte pot include diverse cadouri sau goodie bag-uri.
  • Acces Prioritar la Lansarile de Produse Noi: Membrii Clubului Joie vor vi informati de fiecare data cand producatorul urmeaza sa introduca produse noi in gama sa, cand se introduc noi reglementari sau cand se face modificari asupra produselor.
  • Evenimente Dedicate: Organizarea de evenimente și întâlniri exclusive pentru membrii, alături de specialiști în domeniu sau medici pediatri, unde abordăm subiecte de interes pentru părinți.
  • Asistenta Personalizata si Suport prioritizat: Prioritate în accesarea asistenței și suportului pentru produsele Joie. Membrii vor primi ajutor rapid și dedicat în rezolvarea problemelor legate de produsele achiziționate.
  • Un An Extra-Garantie la produse: Oferim un an extra-garantie la produsele Joie, pe langa cele 24 luni standard.Prin garantia comerciala, clientul are la dispozitie servicii de reparatie gratuita din partea vanzatorului sau producatorului in baza facturii sau a bonului fiscal care atesta achizitia produsului.Produsele la care se aplica Garantia sunt: Scaunele auto, scoicile auto, bazele, carucioarele, landourile, scaunele de masa, patuturile pliabile si balansoarele.

Ne bucuram sa va avem alaturi! Clubul Joie este locul in care putem sa impartasim bucuriile si provocarile, sa ne sustinem unii pe altii si sa cream amintiri de neuitat. Pentru ca la Joie, suntem mai mult decat un brand – suntem o familie.

Deoarecem stim ca fiecare moment petrecut alaturi de cei dragi este pretios, ne dorim sa va oferim cea mai buna experienta posibila. Alegeti sa va alaturati comunitatii noastre si sa va bucurati de avantajele si beneficiile pe care le-am creat special pentru voi. Clubul Joie este modul nostru de a va multumi pentru ca sunteti alaturi de noi si de a va rasplati pentru alegerea voastra de a face parte din familia Joie.

 

 

Înapoi către Blog